Перейти к содержимому

Рекомендованные Публикации

1n1    0

Hey guys,

For first time after 15 year playing this game i take a ban. For me is riddicilus cause i dont use hack/cheats and every time when i dont insult anyone. I wanna know why i take ban if i make something but if there is a no reason i wanna atleast say sorry to me instead his privilegies!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
ride    151
(изменено)

haven't seen demo, but i think the thing is u can't bhop in places where u can only get in ducking (using button ctrl) being a zombie, unless u are the last one.

Изменено пользователем Voland

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
смурф    1 792

демку смотрел не до конца, но это не распрыг в нычке
да, он запрыгивает в нее (так многие делают), но прыгает он снаружи, а не внутри
в самих нычках ползучих у зомби jump не работает в принципе

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
41 минуту назад, смурф сказал:

демку смотрел не до конца, но это не распрыг в нычке
да, он запрыгивает в нее (так многие делают), но прыгает он снаружи, а не внутри
в самих нычках ползучих у зомби jump не работает в принципе

Так он отрицает что расприг вообще не запрещён в сидячих ничьках. И это он очень хорошо понимает по русски. Не надо тут писать по англ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
7 часов назад, D҉O҉N҉A҉T҉҉1K҉ сказал:

Так он отрицает что расприг вообще не запрещён в сидячих ничьках. И это он очень хорошо понимает по русски. Не надо тут писать по англ

Каким образом  ты думаешь а? Он из Болгарии, не знает русский. И это его право выбрать какой язык

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1n1    0
(изменено)

guys really dont know what u talking about but i have clean cs warzone nothing more. I dont use any hack tools etc.. u can check every round i play here from my start(1 month ago) so tell me with one word i get ban for nothing right? and the more important question u clean my ban or i must go to another server.

I wanna apologise from admin also who ban me cause is really not cool.

Изменено пользователем 1n1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
19 минут назад, 1n1 сказал:

guys really dont know what u talking about but i have clean cs warzone nothing more. I dont use any hack tools etc.. u can check every round i play here from my start(1 month ago) so tell me with one word i get ban for nothing right? and the more important question u clean my ban or i must go to another server.

I wanna apologise from admin also who ban me cause is really not cool.

As Smurf stated that it seems you did not break the rule, ban had been realized by misunderstanding the situation by admin. You can immediately check the your ban history after ban in banlist section in the server website knowing that which admin banned you, and include his name in your unban appeal.  

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1n1    0

nvm what is the reason man really i wanna apologise atleast for this admin!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
27 минут назад, 1n1 сказал:

nvm what is the reason man really i wanna apologise atleast for this admin!

Admin thought that you were doing bunny hopping (  which is prohibited for zombies) when you were zombie, and banned you,  bunny hopping is allowed only to last zombie. But it had been checked by higher admin and it was not bunny hopping in stash. Ban was wrong.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
5 часов назад, DONIYOR_STUDENT in FRANCE сказал:

Каким образом  ты думаешь а? Он из Болгарии, не знает русский. И это его право выбрать какой язык

Хех а хуль он на сервере по русский пишет?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Moe Solnce    120
В 12.04.2019 в 03:41, 1n1 сказал:

guys really dont know what u talking about but i have clean cs warzone nothing more. I dont use any hack tools etc.. u can check every round i play here from my start(1 month ago) so tell me with one word i get ban for nothing right? and the more important question u clean my ban or i must go to another server.

I wanna apologise from admin also who ban me cause is really not cool.

За меня извиняться не надо, Срок бана 1 день 30 мин. ( Уже истек!)
Sorry )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу

×