Перейти к содержимому
PREDATOR

Evil one nike - kick players who spoken on there langue

Рекомендованные Публикации

PREDATOR    7

Hi. I am reading the rules on your server and can not found a rules which forbiden me to spoke on my own langue. Evil one nike, kicked my friend tod who speak with me on our langue. Is that right?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
toD*    1

He have personal problem with us. i cant understand why he making that ... he also kick me 3 times for supposedly i blocked. please arrange your admins,

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
xxx    181
1 час назад, toD* сказал:

He have personal problem with us. i cant understand why he making that ... he also kick me 3 times for supposedly i blocked. please arrange your admins,

Я тебя кикнул первый раз за наглый блок. После чего ты зашëл и пишешь в чат за что я не понимаю. Правила прочитай повнимательней. В предыдущем раунде ты тоже блочил там уже найк принял меры.  В следующий раз забаню. если ты не понимаешь что в начале раунда если ты не зм блочить нычку нельзя. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
xxx    181

Ps.  В следующий раз к жалобе не забудьте про демо. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
katty    1 314

Is it hard for you to speak english? Admin asked you about it, because we don’t know your own language. Consequently nobody understand you, and admins can’t control your speech.

  • Умиление 1
  • Одобрение 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
toD*    1

Please arrange your ADMINS!.That is what i have tell you to you for last,they kick for  apsolutly no reason...please solved that problem!Have a nice DAY! 

  • Одобрение 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
only    373
12 часа назад, toD* сказал:

Please arrange your ADMINS!.That is what i have tell you to you for last,they kick for  apsolutly no reason...please solved that problem!Have a nice DAY! 

Тебе выше написали за что кикали, используй переводчик 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
PREDATOR    7

It's not a problem to speak on English, it is problem with personality. He can ask us nice to speak on English, explining that he can not understand us. It is not necessary immediatly to ban players.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 час назад, PREDATOR сказал:

It's not a problem to speak on English, it is problem with personality. He can ask us nice to speak on English, explining that he can not understand us. It is not necessary immediatly to ban players.

не п*зди

никого я не банил, я всего лишь дал безобидный кик. хотя стоило забанить за блок, который он делал. Но пожалел (xxx сам видел), 

я просил говорить вас на английском,но слушать наверное не в вашей крови. нужно же сразу агриться) 

ps чудо, какой сервер ты собрался там купить? :smile3:

Screenshot_20201018_190632_com.android.chrome.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
toD*    1

n1ke is not for sale  :).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
смурф    1 789
Цитата

Open a new thread and use this form to make a complaint:

  • Admin / player nickname:
  • How it was:
  • POV Demo link: cstrike/evilzomb_bio.dem or HLTV

The administrator acted within his powers.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу

×